OFICIÁLNÍ STRÁNKY MĚSTA FRYŠTÁK

OFICIÁLNÍ STRÁNKY MĚSTA FRYŠTÁK | Město Fryšták

Město Fryšták

KALENDÁŘ AKCÍ

Vložení nové akce do kalendáře akcí

Pořádáte-li kulturní, sportovní či jinou společenskou akci (setkání, koncert, výstavu, festival, vystoupení, turnaj apod.) a chcete-li na ni upozornit návštěvníky našich stránek, můžete vložit pozvánku na akci do Kalendáře akcí. Zveřejnění akcí pořádaných neziskovými organizaceni je zdarma. Ostatní akce jsou zpoplatněny dle ceníku.

Informace lze vložit přímo zde, z webových stránek - odkaz "Vložit novou akci" (vpravo nahoře na této stránce). Po schválení administrátorem se akce zobrazí na titulní straně webu v Kalendáři akcí.

Akce které požadujete prezentovat v hlášení místního rozhlasu ve Fryštáku je nutno domluvit přímo s Mgr. Pavlem Nášelem, na tel. 607 801 942, e-mail: p.nasel@frystak.cz. V případ dalších dotazů nás kontaktujte zde.

Navštivte také profil Města Fryštáku na sociální síti Facebook, kde najdete další zajímavosti a informace: https://www.facebook.com/MestoFrystak?ref=hlLeden:

 

Plánované akce:

2. Fryštácký frajer/ka !Pozor, změna termínu!!

sobota 30.09.2017, 13:00

2. Fryštácký frajer/ka !Pozor, změna termínu!!

Kde: Na Žabě - Fryšták

Pořadatel: Fryšták jede!z.s

Zobrazte si pozvánku na akci..

Další informace:

Zveme vás srdečně na již druhý ročník rodinného duatlonu, který se skládá z běhu a jízdy na kole. Děti budou mít vyznačenou trať na louce, kde na ně rodiče krásně uvidí a budou moci fandit z bezpečné vzdálenosti. Pro dospělé je připravena trasa lesem v okolí Žaby stejně jako běh.

V proluce po startu dospělých mají děti před svým startem připravený program s kouzelníkem a tvořeným z balonků, či mohou sami tvořit v kreativní dílničce nebo objevovat kouzlo ekologie ve stánku Zvonečníku. Pro nejmenší je připravena minitrať.

Přijďte a užijte si bezva odpoledne ve zdravém sportovním duchu. Těší se organizátoři Fryšták jede!z.s


Oficiální stránky města Fyšták | History of Fryšták | vypnout grafiku | mobilní verze  | mapa webu  | Code by PCHweb