OFICIÁLNÍ STRÁNKY MĚSTA FRYŠTÁK

OFICIÁLNÍ STRÁNKY MĚSTA FRYŠTÁK | Město Fryšták

Město Fryšták

KALENDÁŘ AKCÍ

Vložení nové akce do kalendáře akcí

Pořádáte-li kulturní, sportovní či jinou společenskou akci (setkání, koncert, výstavu, festival, vystoupení, turnaj apod.) a chcete-li na ni upozornit návštěvníky našich stránek, můžete vložit pozvánku na akci do Kalendáře akcí. Zveřejnění akcí pořádaných neziskovými organizaceni je zdarma. Ostatní akce jsou zpoplatněny dle ceníku.

Informace lze vložit přímo zde, z webových stránek - odkaz "Vložit novou akci" (vpravo nahoře na této stránce). Po schválení administrátorem se akce zobrazí na titulní straně webu v Kalendáři akcí.

Akce které požadujete prezentovat v hlášení místního rozhlasu ve Fryštáku je nutno domluvit přímo s Mgr. Pavlem Nášelem, na tel. 607 801 942, e-mail: p.nasel@frystak.cz. V případ dalších dotazů nás kontaktujte zde.

Navštivte také profil Města Fryštáku na sociální síti Facebook, kde najdete další zajímavosti a informace: https://www.facebook.com/MestoFrystak?ref=hlLeden:

 

Plánované akce:

Fryštácký malý svět

pátek 25.08.2017, 16:00

Fryštácký malý svět

Kde: Areál Domu Ignáce Stuchlého Fryšták

Pořadatel: Fryštácký malý svět

Zobrazte si pozvánku na akci..

Další informace:

Program:

Pátek:
Vltava, První hoře, IAMME+CERMAQUE a kapela, HUSO, Jitunk Kampeny, Vytíženy

Sobota:
Jablkoň, Budoár staré dámy, Tomáš Šenkyřík, Tokyo, Sukvolok, Tři tuny

Místo konání festivalu:areál Domu Ignáce Stuchlého

více informací: www.malysvet.info

 

Fryštácký malý svět

sobota 26.08.2017, 12:00

Fryštácký malý svět

Kde: Areál Domu Ignáce Stuchlého Fryšták

Pořadatel: Fryštácký malý svět

Zobrazte si pozvánku na akci..

Další informace:

Program: Pátek: Vltava, První hoře, IAMME+CERMAQUE a kapela, HUSO, Jitunk Kampeny, Vytíženy Sobota: Jablkoň, Budoár staré dámy, Tomáš Šenkyřík, Tokyo, Sukvolok, Tři tuny Místo konání festivalu:areál Domu Ignáce Stuchlého více informací: www.malysvet.info

sobota 16.09.2017, 09:00

Den hudby aneb Vítejte na Valašské veselici

Kde: Náměstí Míru ve Fryštáku

Pořadatel: ZUŠ Morava a Město Fryšták

Další informace:

POZVÁNKA Dámy a pánové, vážení spoluobčané, dovolujeme si Vás tímto pozvat na „Den hudby aneb Vítejte na Valašské veselici“.

Akce se budou konat 16. 9. 2017 na náměstí Míru ve Fryštáku. Od 9:00 hod. – 12:30 hod. – vystoupí v rámci fryštáckých trhů žáci, mládež a soubory ZUŠ MORAVA a od 19:00 hod. – 24:00 hod. – „Valašská veselice“ kde vystoupí tyto soubory: Cimbálová muzika Bukovinka, dechová hudba Valaška, dechová hudba Amatéři z Dobšic, dechová hudba Miklovci. Pořadatelem akce je ZUŠ MORAVA s hlavním partnerem a spolupořadatelem s městem Fryštákem. Celá akce je pod záštitou pana starosty Mgr. Lubomíra Doležela. Na všechny akce je vstupné dobrovolné. Za nepříznivého počasí si pořadatel vyhrazuje právo akci zrušit. Na vaši návštěvu se těší pořadatel.


Oficiální stránky města Fyšták | History of Fryšták | zapnout grafiku | klasická verze  | mapa webu  | Code by PCHweb