OFICIÁLNÍ STRÁNKY MĚSTA FRYŠTÁK

OFICIÁLNÍ STRÁNKY MĚSTA FRYŠTÁK | Město Fryšták

Město Fryšták

KALENDÁŘ AKCÍ

Vložení nové akce do kalendáře akcí

Pořádáte-li kulturní, sportovní či jinou společenskou akci (setkání, koncert, výstavu, festival, vystoupení, turnaj apod.) a chcete-li na ni upozornit návštěvníky našich stránek, můžete vložit pozvánku na akci do Kalendáře akcí. Zveřejnění akcí pořádaných neziskovými organizaceni je zdarma. Ostatní akce jsou zpoplatněny dle ceníku.

Informace lze vložit přímo zde, z webových stránek - odkaz "Vložit novou akci" (vpravo nahoře na této stránce). Po schválení administrátorem se akce zobrazí na titulní straně webu v Kalendáři akcí.

Akce které požadujete prezentovat v hlášení místního rozhlasu ve Fryštáku je nutno domluvit přímo s Mgr. Pavlem Nášelem, na tel. 607 801 942, e-mail: p.nasel@frystak.cz. V případ dalších dotazů nás kontaktujte zde.

Navštivte také profil Města Fryštáku na sociální síti Facebook, kde najdete další zajímavosti a informace: https://www.facebook.com/MestoFrystak?ref=hlLeden:

 

Plánované akce:

úterý 21.11.2017, 09:00

Burza práce a přehlídka středních škol 2017

Kde: 14|15 Baťův institut, Vavrečkova 7040, Zlín

Pořadatel: Úřad práce České republiky - krajská pobočka ve Zlíně

Zobrazte si pozvánku na akci..

Další informace:

Krajská pobočka Úřadu práce České republiky připravuje Burzu práce a přehlídku středních škol, která se bude konat 21.11.2017 ve Zlíně. Vystavovateli budou zaměstnavatelé a zástupci středních škol ze Zlínského kraje. Akce je zaměřena na rodiče dětí končících základní školu, absolventy základních, středních a vysokých škol a na osoby hledající nové zaměstnání. Návštěvníci budou mít na jednom místě možnost • získat informace pro důležité rozhodnutí o výběru střední školy a pro budoucí profesní uplatnění žáků devátých tříd, • komunikovat s personalisty zúčastněných firem, seznámit se s nabídkou volných pracovních míst, předat jim svůj životopis, • využít poradenství jednotlivých oddělení Úřadu práce ČR týkající se práce v zahraničí, rekvalifikací, projektů a aktivní politiky zaměstnanosti. Burza práce a přehlídka středních škol je realizovaná v rámci projektu Efektivní služby zaměstnanosti, reg. č. CZ.03.1.54/0.0/0.0/15_011/0000056, který je spolufinancován z Evropského sociálního fondu, konkrétně z Operačního programu Zaměstnanost a státního rozpočtu České republiky. Vstupné ani účastnický poplatek se díky tomu nehradí.

středa 22.11.2017, 17:00

Minulost a současnost dřevin v areálu ZOO Zlín - přednáška

Kde: Hasičská zbrojnice Fryšták

Pořadatel: Městská knihovna Fryšták

Další informace:

Městská knihovna Fryšták Vás zve na přednášku Minulost a současnost dřevin v areálu ZOO Zlín, která se uskuteční ve středu 22. listopadu 2017 od 17.00 v nové hasičské zbrojnici ve Fryštáku. Přednáší arborista Ondřej Drábek. Vstupné je dobrovolné

Mikuláš na fotbalovém hřišti

pátek 01.12.2017, 17:00

Mikuláš na fotbalovém hřišti

Kde: Fotbalové hřiště TJ Fryšták

Pořadatel: Fryšták jede, z. s.l

Zobrazte si pozvánku na akci..

Další informace:

Mikulášská dílnička, diskotéka, soutěž ... Jste srdečně zváni!

Rozsvícení nejen vánočního stromu

sobota 02.12.2017, 16:00

Rozsvícení nejen vánočního stromu

Kde: náměstí Míru ve Fryštáku

Pořadatel: Město Fryšták

Zobrazte si pozvánku na akci..

Další informace:

Starosta města Fryštáku Vás srdečně zve na slavnostní ROZSVÍCENÍ NEJEN VÁNOČNÍHO STROMU, které se uskuteční v sobotu v předvečer první neděle adventní DNE 2. PROSINCE 2017 OD 16 HODIN NA FRYŠTÁCKÉM NÁMĚSTÍ

Radnice města ožije nevšedním a originálním VIDEOMAPPINGEM.

Na děti čeká Ježíškova dílna a pro všechny malování na obličej. Atmosféru Vám zpříjemní občerstvení v podobě nejrůznějších domácích pochoutek a sváteční melodie.

Přijďte společně s námi přivítat adventní čas!

 

Beseda u cimbálu

sobota 09.12.2017, 19:30

Beseda u cimbálu

Kde: Sál ZDV Fryšták

Pořadatel: Valašský soubor Kašava

Zobrazte si pozvánku na akci..

Další informace:

Vážení přátelé, dovolte, abychom Vás pozvali na 84. besedu u cimbálu s názvem Bela zema veleka aneb Vánoční besedování s Mladou Hanou, která se uskuteční v sobotu 9. prosince 2017 v 19.30 hod. ve Fryštáku. V programu se můžete těšit na FS Mladá Haná a Valašský soubor Kašava.


Oficiální stránky města Fyšták | History of Fryšták | vypnout grafiku | mobilní verze  | mapa webu  | Code by PCHweb