OFICIÁLNÍ STRÁNKY MĚSTA FRYŠTÁK

OFICIÁLNÍ STRÁNKY MĚSTA FRYŠTÁK | Město Fryšták

Město Fryšták

MATRIKA


Funkce

Jméno

Číslo dveří

Telefon

E-mail

Matrikářka

Dana Konečná

Budova penzionu, nám. Míru 383, Fryšták

+420 702 182 605

matrika@frystak.czd.konecna@frystak.cz

 

Z organizačních důvodů až do odvolání bude MěÚ Fryšták, detašované pracoviště v prostorách Penzionu (evidence obyvatel, matrika, pokladna, místní poplatky, ověřování listin a podpisů, výpisy z Czech POINTu aj.), poskytovat občanům své služby v omezené míře, tedy pouze v úředních hodinách PO a ST 7.00 - 11.30, 12.00 - 17.00 hod.

V ostatní době lze využít službu Ověřování podpisů a listin a službu Výpisy z Czech POINTu u jakékoliv pobočky České pošty a.s. Otevírací doba nejbližší pobočky České pošty a. s. ve Fryštáku, na nám. Míru č.p. 19 je PO až PÁ 8:00 - 11:00, 13:00 - 17:00 hod. Kontaktní osoba I. Plšková, e-mail: i.plskova@frystak.cz tel. 702 182 606.

Vykonávané agendy:


POTŘEBUJI SI VYŘÍDIT

Občan na úřadě: Jak se zachovat v různých životních situacích - návody k řešení situací (manželství, matriky, trvalý pobyt, cizinci a pod.) - ZDE

Občan na úřadě: Osobní doklady - informace o vydávání občanských průkazů a cestovních pasů, jejich platnost, výměna a pod. - ZDE.

Fryšták je obec I. typu, s matričním a stavebním úřadem. Fryšták není pověřenou obcí ani obcí s rozšířenou působností.

Občanské průkazy, cestovní doklady a řidičské průkazy se NEVYŘIZUJÍ ve Fryštáku.

Občanské průkazy a cestovní doklady lze vyřídit na kterékoliv obci v ČR s rozšířenou působností, to zn. nejbliže je to Zlín, Holešov, Otrokovice, Vizovice.

Řidičské průkazy lze vyřídit na příslušné obci s rozšířenou působností dle trvalého bydliště občana, pro občany Fryštáku je to tedy Magistrát města Zína, detašované pracoviště Prštné.


Příklady z praxe:


Statistika:Oficiální stránky města Fyšták | History of Fryšták | vypnout grafiku | mobilní verze  | mapa webu  | Code by PCHweb