OFICIÁLNÍ STRÁNKY MĚSTA FRYŠTÁK

OFICIÁLNÍ STRÁNKY MĚSTA FRYŠTÁK | Město Fryšták

Město Fryšták

KALENDÁŘ AKCÍ

Vložení nové akce do kalendáře akcí

Pořádáte-li kulturní, sportovní či jinou společenskou akci (setkání, koncert, výstavu, festival, vystoupení, turnaj apod.) a chcete-li na ni upozornit návštěvníky našich stránek, můžete vložit pozvánku na akci do Kalendáře akcí. Zveřejnění akcí pořádaných neziskovými organizaceni je zdarma. Ostatní akce jsou zpoplatněny dle ceníku.

Informace lze vložit přímo zde, z webových stránek - odkaz "Vložit novou akci" (vpravo nahoře na této stránce). Po schválení administrátorem se akce zobrazí na titulní straně webu v Kalendáři akcí.

Akce které požadujete prezentovat v hlášení místního rozhlasu ve Fryštáku je nutno domluvit přímo s Mgr. Pavlem Nášelem, na tel. 607 801 942, e-mail: p.nasel@frystak.cz. V případ dalších dotazů nás kontaktujte zde.

Navštivte také profil Města Fryštáku na sociální síti Facebook, kde najdete další zajímavosti a informace: https://www.facebook.com/MestoFrystak?ref=hlLeden:

 

Plánované akce:

Zvečera usíná valašská dědina aneb Vánoce z kraje podhostýnského...

sobota 15.12.2018, 19:30

Zvečera usíná valašská dědina aneb Vánoce z kraje podhostýnského...

Kde: sál ZDV Fryšták

Pořadatel: Valašský soubor Kašava

Zobrazte si pozvánku na akci..

Další informace:

Vážení přátelé, dovolte, abychom Vás pozvali na 86. besedu u cimbálu s názvem Zvečera usíná valašská dědina aneb Vánoce z kraje podhostýnského..., která se uskuteční v sobotu 15. prosince 2018 v 19.30 hod. ve Fryštáku. V programu se můžete těšit na tyto účinkující: Ženský sbor Jaderničky, Cimbálová muzika Bukovinka se sólisty, Valašský soubor písní a tanců Rusava a Valašský soubor Kašava. Těšíme se na setkání s Vámi. Valašský soubor Kašava

Tradiční živý betlém na náměstí ve Fryštáku

úterý 25.12.2018, 16:00

Tradiční živý betlém na náměstí ve Fryštáku

Kde: náměstí Míru ve Fryštáku

Pořadatel: Fryštácká farnost

Zobrazte si pozvánku na akci..

Další informace:

Vánoční představení ztvárněné na motivy knihy Josteina Gaardera Kouzelný kalendář a písně s živou kapelou. Po skončení následuje zpěv koled se svařeným vínem. Jste srdečně zváni!

Jubilejní 40. vánoční koncert

středa 26.12.2018, 15:00

Jubilejní 40. vánoční koncert

Kde: Kostel sv. Mikuláše ve Fryštáku

Pořadatel: CM Prameny a Pramének se svými sólisty

Zobrazte si pozvánku na akci..

Další informace:

FOS Prameny ve spolupráci s městem Fryšták a fryštáckou farností Vás srdečně zvou na jubilejní 40. vánoční koncert, který se uskuteční ve středu 26. prosince 2018 od 15 hodin v kostele svatého Mikuláše ve Fryštáku. Účinkují fryštácké soubory CM Prameny a Pramének se svými sólisty. V programu, který připravila Vlasta Kunstová zazní poezie, liturgické a vánoční písně, české a moravské koledy, autorské písně atd. Průvodní slovo: PhDr. Česlav Zapletal Koncert se uskuteční pod záštitou starosty města Fryštáku Mgr. Lubomíra Doležela. Těšíme se, že při našem významném koncertu se ocitnete v atmosféře plné duchovna, pohody a radosti.


Oficiální stránky města Fyšták | History of Fryšták | vypnout grafiku | mobilní verze  | mapa webu  | Code by PCHweb